Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szczecin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szczecin – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Szczecin to okazja na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie klienta na własną rękę jest nieprostym wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć takich kłopotów, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Szczecin. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie działki ostatecznemu nabywcy, wyręczając Cię z niedogodności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Szczecin zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Szczecin oraz skup domów Szczecin – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie działalności o nowe obszary. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, by zobaczyć nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Szczecin może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szczecin pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczecin – jak to działa?

  Skup nieruchomości Szczecin to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy nabyć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena zetknie się z akceptem właściciela, w umówionym dniu oraz w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza nastąpi wręczenie zapłaty – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Szczecin to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie własności poprzedzone zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Szczecin prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach i redagujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają najistotniejsze plusy a także wady danej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analizująca, na bazie dostarczonych zapisów, ustala wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się ceny skupu i jego akcept determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczecin dzieli się skup mieszkań za gotówkę Szczecin, skup domów Szczecin i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Szczecin. Kupimy także dom do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dojazd a także innych trudności. Zwolnimy Cię także z obowiązku dogadania daty wizyty w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie gotówki to najprzyjemniejszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szczecin zwykle uiszcza należność pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie gotówki od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na należności będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W razie, gdy kontrahent wolałby wpłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – również podczas spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze docierają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę wręczenia ustalonej kwoty wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Szczecin w przeciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację oraz dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ