Najczęściej zadawane pytania

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Problematyczne mieszkania to takie, których z jakichś powodów nie można szybko i łatwo sprzedać. Do takich zaliczają się mieszkania z lokatorami. Co należy przez to rozumieć? Jest to lokal mieszkalny, w którym właściciel zameldował wynajmującego. Z jakich powodów? Na przykład dlatego, że uległ jego prośbom i namowom. Kiedy jednak lokator nie będzie płacić rachunków, właściciel mieszkania nie będzie mógł go szybko i łatwo wymeldować. Tak samo, kiedy zechce sprzedać mieszkanie. Co będzie mógł zamiast tego zrobić? Odpowiedź to skup mieszkań z lokatorami za gotówkę. Na taki skup decyduje się nasza firma, rozwiązując szybko i skutecznie problemy z kłopotliwymi lokatorami mieszkań i kamienic.

Jak sprzedać współwłasność mieszkania?

Dysponowanie udziałami w mieszkaniu może wydawać się pomysłem na złoty interes… lub studnią bez dna. Tak jest wtedy, kiedy mieszkanie jest w złym stanie, wymaga remontu, a pozostali współwłaściciele nie zamierzają w nim partycypować. Wówczas jedyną opcja może być sprzedaż swoich udziałów, tak aby pozbyć się problemu i zyskać gotówkę. Nasza firma jest zainteresowana skupem udziałów w nieruchomościach. Mogą to być mieszkania, domy lub działki. Jeśli posiadają Państwo taką nieruchomość, a jej stan techniczny jest daleki od ideału, wiemy jak to rozwiązać. Wystarczy się z nami skontaktować, a my udzielimy wszystkich informacji dotyczących sprawnego przeprowadzenia transakcji.

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Warszawie?

Mieszkania wydają się być jednym z najbardziej chodliwych produktów na rynku nieruchomości. Szczególnie jeśli chodzi o mieszkania w Warszawie. Niestety nie zawsze jest to prawdą. Przykładem mogą być mieszkania, które wymagają remontu, mają różnego rodzaju problemy prawne lub znajdują się w lokalizacji nie do końca uznawanej za bezpieczną. Wówczas sprzedaż takiej nieruchomości może być co najmniej kłopotliwa, choć nie niemożliwa. Pomocna w takim przypadku może być oferta naszej firmy. Polega ona na szybkim skupowaniu nieruchomości z terenu Warszawy i okolic. Jest to oferta dedykowana wszystkim, którzy chcą szybko i w dobrej cenie sprzedać dom, działkę lub mieszkanie. Taka forma sprzedaży jest bardzo wygodna, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo cennego czasu, a do tego wszystkimi formalnościami zajmuje się nasza firma.

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Recepta na szybką sprzedaż mieszkania jest bardzo prosta. Mieszkanie musi mieć uregulowaną formę prawną i jednego właściciela. W mieszkaniu nie powinien być nikt zameldowany, a ono samo nie powinno być zadłużone. Zaległości w spółdzielni mieszkaniowej, wspólnocie, u dostawców mediów lub hipoteka ciążąca na mieszkaniu bardzo utrudniają szybko i sprawną sprzedaż. Jeśli cała strona prawna mieszkania jest w porządku, należy nieco uwagi poświęcić stanowi technicznemu. Sprzedawane mieszkanie powinno być puste, posprzątane i w co najmniej przyzwoitym stanie technicznym. W takiej również postaci powinno się go sfotografować do głoszenia. Co jednak należy zrobić, jeśli jeden lub więcej w/w warunków nie został spełniony? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak tylko szybka sprzedaż mieszkania za gotówkę, np. naszej firmie.

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

Zadłużone mieszkanie przez wielu potencjalnych klientów jest postrzegane jak tykająca bomba zegarowa. Obawiają się takiego zakupu. Nie wiedzą jak spłacić dług z mieszkania i czy w przyszłości ktoś nie będzie sobie rościć praw do niego. Mając takie wątpliwości, rozsądnym wydaje się zrezygnowanie z takiego zakupu na rzecz innego mieszkania, bez długu. Oczywiście nie jest to odpowiedź, na którą czekają właściciele. Mając takie mieszkanie i nie mogąc go sprzedać od dłuższego czasu, warto zainteresować się ofertą szybkiego skupu mieszkań za gotówkę. Firmy takie jak nasza oferują tę usługę na terenie całego kraju. Skupujemy mieszkania z długiem, płacąc za nie korzystne ceny, gotówką do ręki lub przelewem na konto.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Często zgłaszają się do nas osoby, posiadające mieszkanie, w którym zameldowali lokatora. Teraz tego żałują, bo chcąc je sprzedać, nie mogą doprowadzić do wymeldowania tej osoby. Zameldowani lokatorowie skutecznie blokują im dysponowanie własnością, narażając przy tym na wysokie koszta. Czy można ten problem jakoś rozwiązać i sprzedać mieszkanie szybko i nadal w dobrej cenie? Pomimo że jest to trudne, to jednak możliwe. Może w tym pomóc nasza firma. Zajmujemy się skupem trudnych nieruchomości: domów z zadłużeniem, mieszkań z lokatorami lub udziałów w działce. Aby sprzedać swoje mieszkanie z lokatorem, wystarczy się z nami skontaktować, a całą resztą zajmą się nasi pracownicy.

Jak sprzedać mieszkanie z zameldowanym lokatorem?

Co może być największą przeszkodą na drodze do szybkiej sprzedaży mieszkania? Oczywiście zameldowani w tej nieruchomości lokatorzy. Mogą nimi być np. wynajmujący to mieszkanie lub członkowie rodziny, którzy dawniej w tym mieszkaniu mieszkali, ale przed laty opuścili je i zaczęli życie na własny rachunek. Jeśli jednak nie wymeldowali się z tego mieszkania, w dalszym ciągu mają prawo do niego wrócić i zamieszkać. Sprzedaż takiej nieruchomości może być bardzo kłopotliwa. Na szczęście istnieją firmy takie jak nasza, które skupują również mieszkania z lokatorami. Co więcej, płacimy za takie nieruchomości bardzo atrakcyjne stawki, zbliżone do rynkowych. Dzięki temu, w każdym momencie mogą Państwo sprzedać swoją nieruchomość, również wtedy gdy ktoś jest w niej zameldowany.

Jak sprzedać udziały w nieruchomości?

Posiadasz udział w nieruchomości? Sprawiają Ci one tylko problemy, ponieważ musisz płacić podatek od nieruchomości, opłacać rachunki za media, a sama nieruchomość jest w złym stanie i wymaga remontu? Nie ma jednak woli jego przeprowadzenia ze strony pozostałych współwłaścicieli? W takim przypadku możesz swoje udziały sprzedać, pozbywając się raz na zawsze poważnego problemu. Zastanawiasz się czy znajdą się chętni na zakup twoich udziałów w nieruchomości? To zależy od kilku spraw. Jedna z nich to rodzaj nieruchomości. Czy jest to mieszkanie, dom czy działka. Jeśli nieruchomość jest atrakcyjna, to nasza firma może odkupić od Ciebie Twoje udziały, płacąc za nie gotówką do ręki lub przelewem na Twoje konto bankowe.

Kiedy można sprzedać spadek?

Odziedziczyłeś nieruchomość lub udział w niej? Spadek był dla ciebie bardzo niespodziewany i tak naprawdę nie wiesz, jak masz z nim postąpić? Problematyczne jest dla Ciebie zarządzanie kilkoma mieszkaniami, domami lub działkami? W takim wypadku możesz sprzedać odziedziczony spadek. Kiedy można to zrobić? Nawet niezwłocznie po jego uprawomocnieniu się. Sprzedając nieruchomość do remontu, zadłużone mieszkanie lub udział w działce, możesz otrzymać za to nawet kilkaset tysięcy złotych. Środki te będziesz mógł przeznaczyć np. na spłatę kredytu lub przeznaczyć na dowolnie inny cel.
ZADZWOŃ