Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Radlin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Radlin – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Radlin to sposób na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie jest ciężkim wyzwaniem, a zwłaszcza długotrwałym. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie tych problemów, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Radlin. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania końcowemu nabywcy, zwalniając Cię z trudności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Radlin zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową działki. Zgoda sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Radlin oraz skup domów Radlin – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie aktywności o nowe obszary. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Radlin może pochwalić się zaufaniem wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Radlin rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Radlin – jak to działa?

  Skup nieruchomości Radlin to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Akt notarialny – jeżeli oferta zetknie się z akceptacją sprzedającego, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym nastąpi wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Radlin to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie gruntu poprzedzone jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Radlin przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas oględzin utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach a także sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane zostają kluczowe pozytywy oraz negatywy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na bazie przekazanych raportów, ustala wartość odkupu. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość tyczącą się wartości skupu a jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Radlin dzieli się skup mieszkań za gotówkę Radlin, skup domów Radlin i skup działek. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Radlin. Nabędziemy też mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie i sprzedania z profitem, dlatego z ochotą nabędziemy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Termin wizyty ustalany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do właściciela – absolutnie żadnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona w pobliżu sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo oddalone, aby oszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na podróż i innych trudności. Odciążymy Cię również z konieczności ustalenia daty spotkania w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy etap w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Radlin zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Odbiór pieniędzy od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W razie, jeżeli klient życzy sobie wpłatę poprzez przelew, środki uiszczane są na określony numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności u notariusza. Środki prawie zawsze dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę przekazania pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Radlin w trakcie zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje odciążony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ