Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Radzionków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Radzionków – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Radzionków to metoda na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być ciężkim zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich problemów, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Radzionków. To my przejmiemy odsprzedanie domu ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z niedogodności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Radzionków zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Radzionków i skup domów Radzionków – o nas

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał stopniowo pozwoliły na rozbudowanie działalności o dalsze lokalizacje. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Radzionków cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Radzionków pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Radzionków – jak to działa?

  Skup nieruchomości Radzionków to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą jesteśmy w stanie nabyć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena napotka się z aprobatą kontrahenta, w ustalonym czasie i we wskazanej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza będzie miało miejsce wręczenie należności – w postaci gotówki albo przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Radzionków to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie domu poprzedzone jest ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Radzionków przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie analizy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach oraz redagujemy raport, w którym opisane są główne zalety a także negatywy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie dostarczonych dokumentów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość dotyczącą kwoty skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Radzionków dzieli się skup mieszkań za gotówkę Radzionków, skup domów Radzionków a także skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo prowadzimy też skup mieszkań z problemami Radzionków. Kupimy również mieszkanie która wymaga remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a następnie odsprzedania z profitem, dlatego chętnie nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia planowany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie żadnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, aby oszczędzić klientowi czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na paliwo i wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Cię też z obowiązku umówienia daty spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby do minimum zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Odbiór należności to wyczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Radzionków zwykle przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie gotówki od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na należności będziemy zmuszeni czekać bez końca. W sytuacji, jeśli klient wolałby uiszczenie należności przelewem, należności uiszczane są na podany numer konta – także w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą opcję wypłaty należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Radzionków w przeciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, leżała w Państwa powinności. Przygotowujemy umowę jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ