Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Osieczna

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Osieczna – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Osieczna to okazja na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie jest niełatwym zadaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Osieczna. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Osieczna proponuje adekwatną wycenę nieruchomości. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Osieczna oraz skup domów Osieczna – poznaj nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o kolejne rynki. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, by ocenić nieruchomość i zaoferować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Osieczna może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Osieczna rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Osieczna – 5 kroków

  Skup nieruchomości Osieczna to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Państwa tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia podamy cenę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta spotka się z akceptacją właściciela, w ustalonym czasie i w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Osieczna to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu zainicjowane jest ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Osieczna prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach a także sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane są najważniejsze atuty oraz wady oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych raportów, określa kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą wartości skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Osieczna mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Osieczna, skup domów Osieczna oraz skup działek. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaoferujemy wycenę, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Osieczna. Nabędziemy również mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie nabędziemy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej otwiera kolejny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, chociaż możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona jak najbliżej sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, żeby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż i innych niedogodności. Wyręczymy Państwa też z konieczności ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie należności to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Osieczna zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór należności od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy właściciel preferuje wpłatę poprzez przelew, należności wpłacane są na podany numer konta – także w czasie wizyty u notariusza. Środki zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą możliwość otrzymania ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Osieczna w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ