Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pyrzyce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pyrzyce – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Pyrzyce to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Pyrzyce. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Pyrzyce oferuje adekwatną wycenę działki. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Pyrzyce i skup domów Pyrzyce – poznaj nas

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie aktywności o dalsze lokalizacje. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do klientów z pobliskich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w każdą część Polski, aby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Pyrzyce może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pyrzyce pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pyrzyce – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Pyrzyce to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z akceptacją właściciela, w ustalonym terminie oraz w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pyrzyce to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu zainicjowane zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Pyrzyce wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najistotniejsze plusy oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie dostarczonych raportów, proponuje kwotę skupu. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się wartości skupu i jego decyzja determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listem czy też osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pyrzyce dzieli się skup mieszkań za gotówkę Pyrzyce, skup domów Pyrzyce i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Pyrzyce. Odkupimy także dom do generalnego odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a następnie sprzedania z profitem, stąd z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w każdym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja wartości wyceny przenosi nas na drugi etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz innych problemów. Zwolnimy Cię także z obowiązku ustalenia terminu wizyty u notariusza i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pyrzyce zazwyczaj uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na wypłatę będziemy musieli czekać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli sprzedający wolałby wpłatę przelewem, należności uiszczane są na podany numer konta – tak samo w trakcie spotkania u notariusza. Środki prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Pyrzyce w przeciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację i dbamy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ