Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Myślenice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Myślenice – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Myślenice to okazja na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie bywa trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Myślenice. To my weźmiemy na siebie sprzedanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z niedogodności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Myślenice zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu działki. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Myślenice i skup domów Myślenice – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie działalności o nowe rynki. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby ocenić nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Myślenice cieszy się zaufaniem wielu kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Myślenice pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Myślenice – 5 kroków

  Skup nieruchomości Myślenice to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni nabyć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta napotka się z aprobatą właściciela, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – do ręki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Myślenice to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie nieruchomości rozpoczęte jest ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Myślenice prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan domu na zdjęciach oraz redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najważniejsze zalety i wady wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie zgromadzonych zapisów, określa cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje informację dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Myślenice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Myślenice, skup domów Myślenice i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy wycenę, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Myślenice. Skupimy również dom do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a później sprzedaży z profitem, stąd bez problemu nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie propozycji cenowej otwiera następny etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Czas wizyty planowany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, by zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia opłat na paliwo oraz wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Państwa również z konieczności ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Przekazanie pieniędzy

  Przekazanie należności to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Myślenice zazwyczaj wręcza opłatę pod postacią gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Przyjęcie pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać bez końca. W razie, gdy kontrahent preferowałby wpłatę przelewem, środki wpłacane są na podany numer konta – również w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Myślenice w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ