Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Chojna

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Chojna – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Chojna to sposób na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie jest nieprostym zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych problemów, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Chojna. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu finalnemu klientowi, wyręczając sprzedających z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Chojna proponuje uczciwą wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

Skup mieszkań Chojna oraz skup domów Chojna – o nas

Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie aktywności o kolejne obszary. Propozycję współpracy skierowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i określić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Chojna może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Chojna rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Chojna – 5 kroków

Skup nieruchomości Chojna to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w zaplanowanym dniu oraz w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Chojna to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

Wycena wartości

Odkupienie domu rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Chojna wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie spotkania archiwizujemy stan domu na fotografiach i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają kluczowe zalety oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na gruncie przekazanych zapisów, proponuje cenę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem czy też podczas spotkania.

Czym jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości za gotówkę Chojna mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Chojna, skup domów Chojna a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Chojna. Skupimy także dom do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie i sprzedaży z profitem, a więc bez problemu nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

Wizyta w kancelarii notarialnej

Akcept wartości wyceny inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Czas wizyty planowany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na paliwo i innych trudności. Odciążymy Państwa także z obowiązku dogadania terminu spotkania u notariusza i przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

Przekazanie pieniędzy

Odbiór gotówki to najprzyjemniejszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Chojna najczęściej wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na należności będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli kontrahent woli wpłatę na konto bankowe, należności przelewane są na określony numer konta – również w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą formę wypłaty należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Chojna w ciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

Tylko podstawowe formalności

Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ