Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Obrzycko

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Obrzycko – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Obrzycko to sposób na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę jest trudnym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie powyższych problemów, gdy tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Obrzycko. To my przejmiemy sprzedaż nieruchomości ostatecznemu klientowi, wyręczając właścicieli z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Obrzycko zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową działki. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym przekazaniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Obrzycko oraz skup domów Obrzycko – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o kolejne rynki. Propozycję pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Obrzycko cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy po prostu nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Obrzycko pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Obrzycko – 5 kroków

  Skup nieruchomości Obrzycko to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta zetknie się z aprobatą sprzedającego, w ustalonym terminie i we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Obrzycko to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności poprzedzone jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Obrzycko wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach a także przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają główne pozytywy oraz minusy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie zgromadzonych materiałów, ustala cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie ceny skupu a jego decyzja determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Obrzycko podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Obrzycko, skup domów Obrzycko i skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Obrzycko. Nabędziemy także mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, dlatego bez problemu zakupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja wartości wyceny rozpoczyna następny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii kontrahenta – absolutnie konkretnego nie określamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, żeby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na paliwo i innych problemów. Wyręczymy Państwa także z obowiązku dogadania czasu wizyty u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby do minimum zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Obrzycko najczęściej przekazuje należność pod postacią gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że coś będzie nieuczciwe albo na należności będziemy musieli czekać przez długi czas. W razie, gdy kontrahent preferowałby wpłatę przelewem, środki uiszczane są na określony numer konta – także podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Obrzycko w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumenty oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ