Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dobre Miasto

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dobre Miasto – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Dobre Miasto to okazja na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę zdaje się być ciężkim zadaniem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Dobre Miasto. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu końcowemu klientowi, odciążając sprzedających z trudności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Dobre Miasto oferuje uczciwą propozycję cenową domu. Zaakceptowanie klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Dobre Miasto oraz skup domów Dobre Miasto – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o kolejne obszary. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część kraju, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Dobre Miasto cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dobre Miasto udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobre Miasto – 5 kroków

  Skup nieruchomości Dobre Miasto to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena napotka się z zaakceptowaniem właściciela, w umówionym czasie oraz w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym nastąpi wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Dobre Miasto to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie nieruchomości poprzedzone zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Dobre Miasto wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas oględzin utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy raport, w którym przedstawione zostają główne zalety oraz negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analityczna, na gruncie zgromadzonych raportów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie ceny skupu i jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie czy też osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dobre Miasto mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Dobre Miasto, skup domów Dobre Miasto i skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaproponujemy wsparcie, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Dobre Miasto. Skupimy też dom z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z ochotą zakupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie wartości wyceny inicjuje drugi etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Dzień spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z klientem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona blisko właściciela – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca i wszelkich trudności. Zwolnimy Cię również z obowiązku umówienia daty wizyty w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie należności

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dobre Miasto zazwyczaj wręcza opłatę pod postacią gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Otrzymanie pieniędzy od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeśli kontrahent życzy sobie wpłatę poprzez przelew, należności uiszczane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Dobre Miasto w ciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty oraz dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ