Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kórnik

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kórnik – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Kórnik to metoda na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy na własną rękę jest ciężkim przedsięwzięciem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Kórnik. To my zaangażujemy się w sprzedaż domu finalnemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z problemów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik gwarantuje uczciwą kwotę odkupu działki. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Kórnik oraz skup domów Kórnik – poznaj nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie aktywności o dalsze obszary. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik może poszczycić się zaufaniem wielu klientów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować pożyczkę czy po prostu nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kórnik pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kórnik to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na miejsce, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja spotka się z akceptem klienta, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez właściciela placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kórnik to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie gruntu rozpoczęte zostaje wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kórnik wykonuje dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najistotniejsze atuty oraz wady danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie dostarczonych raportów, określa kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie kwoty skupu i jego aprobata warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie czy też w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kórnik, skup domów Kórnik oraz skup gruntów. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaoferujemy wycenę, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Kórnik. Skupimy również dom która wymaga remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja wartości wyceny otwiera następny etap współpracy – wizytę u notariusza. Dzień spotkania planowany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie żadnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na dojazd i innych trudności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku ustalenia czasu wizyty u notariusza oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Odbiór gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kórnik zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Wręczenie gotówki od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy właściciel preferowałby opłatę przelewem, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość otrzymania ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Kórnik w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę jak i dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ