Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Katowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Katowice – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Katowice to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego samodzielnie bywa niełatwym wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Katowice. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki finalnemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z problemów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Katowice oferuje adekwatną wycenę działki. Zaakceptowanie sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Katowice oraz skup domów Katowice – o nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał stopniowo pozwoliły na rozbudowanie oferty o nowe obszary. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część kraju, by przeanalizować nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Katowice może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Katowice pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Katowice – jak to działa?

  Skup nieruchomości Katowice to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli oferta napotka się z aprobatą klienta, w zaplanowanym dniu i w określonej przez klienta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Katowice to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie własności poprzedzone zostaje wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Katowice przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają główne plusy oraz wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na bazie dostarczonych zapisów, określa kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą wartości skupu a jego aprobata determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Katowice mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Katowice, skup domów Katowice a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaoferujemy pomoc, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Katowice. Kupimy również mieszkanie która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a później sprzedaży z zyskiem, stąd chętnie kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec propozycji cenowej otwiera następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Termin wizyty umawiany jest razem z klientem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na podróż oraz wszystkich innych problemów. Wyręczymy Cię też z obowiązku ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany punkt w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Katowice zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę będziemy musieli czekać bez końca. W razie, gdy sprzedający woli opłatę przelewem, należności uiszczane są na podany numer konta – także w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę otrzymania ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Katowice w ciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy umowę i dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ