Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wejherowo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wejherowo – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Wejherowo to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie bywa niełatwym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Wejherowo. To my przejmiemy odsprzedanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo proponuje niezaniżoną propozycję cenową domu. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Wejherowo oraz skup domów Wejherowo – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie aktywności o następne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część kraju, by obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wejherowo udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo – 5 kroków

  Skup nieruchomości Wejherowo to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela Cię jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta spotka się z akceptacją kontrahenta, w ustalonym czasie i we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie należności – w postaci gotówki albo przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Wejherowo to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie nieruchomości poprzedzone zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Wejherowo wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan domu na zdjęciach i przygotowywujemy dokument, w którym opisane są kluczowe pozytywy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, ustala cenę skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą wartości skupu i jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie propozycji może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Wejherowo, skup domów Wejherowo i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Wejherowo. Odkupimy także mieszkanie do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie i odsprzedania z zyskiem, stąd z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej inicjuje kolejny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dojazd i wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa też z obowiązku ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Przekazanie pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo zawsze przekazuje wpłatę w formie gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Wręczenie gotówki od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na należności trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli właściciel preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na określony numer konta – również w czasie spotkania w biurze notarialnym. Środki najczęściej dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wypłaty należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Wejherowo w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumentację jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ