Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle to okazja na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być trudnym przedsięwzięciem, a nade wszystko czasochłonnym. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle. To my przejmiemy sprzedanie mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając właścicieli z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Kędzierzyn-Koźle oferuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wręczeniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Kędzierzyn-Koźle oraz skup domów Kędzierzyn-Koźle – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o następne lokalizacje. Propozycję pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiadujących województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w każdą część kraju, by obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kędzierzyn-Koźle może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kędzierzyn-Koźle udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kędzierzyn-Koźle – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy kupić dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena napotka się z aprobatą klienta, w umówionym dniu oraz we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – do ręki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kędzierzyn-Koźle to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach a także redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają kluczowe zalety a także mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie zgromadzonych dokumentów, proponuje wartość skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje informację odnośnie kwoty skupu i jego akcept determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem czy też w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kędzierzyn-Koźle dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kędzierzyn-Koźle, skup domów Kędzierzyn-Koźle i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaoferujemy wsparcie, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Kędzierzyn-Koźle. Odkupimy też mieszkanie do generalnego odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept wartości wyceny otwiera następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się blisko sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, żeby zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż a także wszelkich trudności. Odciążymy Cię też z konieczności dogadania daty wizyty w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany etap w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kędzierzyn-Koźle zwykle wręcza opłatę w formie gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na należności trzeba będzie oczekiwać bez końca. W przypadku, jeśli właściciel preferuje uiszczenie należności przelewem, środki przelewane są na wskazany numer konta – również w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą formę wypłaty należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Kędzierzyn-Koźle w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W rezultacie klient zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ