Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Cieszyn

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Cieszyn – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Cieszyn to metoda na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Cieszyn. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania końcowemu klientowi, odciążając właścicieli z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn zawsze przedstawia uczciwą wycenę działki. Akcept kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Cieszyn i skup domów Cieszyn – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o następne tereny. Propozycję współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część kraju, aby ocenić nieruchomość i zaoferować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn cieszy się uznaniem ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Cieszyn udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn – jak to działa?

  Skup nieruchomości Cieszyn to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena zetknie się z akceptem kontrahenta, w zaplanowanym terminie i w określonej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Cieszyn to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie mieszkania poprzedzone jest określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Cieszyn przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas analizy utrwalamy stan mieszkania na fotografiach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są najważniejsze atuty oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analizująca, na podstawie dostarczonych dokumentów, ustala wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą kwoty skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Cieszyn, skup domów Cieszyn i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Cieszyn. Kupimy także mieszkanie która wymaga odremontowania. Część z naszych klientów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie a później sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept propozycji cenowej otwiera następny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie nikogo nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację w pobliżu sprzedającego – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na podróż a także innych trudności. Wyręczymy Cię także z obowiązku ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn zawsze przekazuje należność w formie gotówki, w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na pieniądze będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W przypadku, jeżeli sprzedający preferowałby opłatę poprzez przelew, należności przelewane są na podany numer konta – także podczas wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Cieszyn w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty jak i dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ