Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tychy

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Tychy – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Tychy to sposób na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie jest nieprostym wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć powyższych niedogodności, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Tychy. To my przejmiemy odsprzedanie domu finalnemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Tychy proponuje adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Tychy oraz skup domów Tychy – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie działalności o następne obszary. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, aby ocenić nieruchomość i ustalić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Tychy może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tychy udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Tychy – 5 kroków

  Skup nieruchomości Tychy to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Państwa jedynie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia podamy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z zgodą właściciela, w umówionym dniu i w określonej przez właściciela placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu u notariusza nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Tychy to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie nieruchomości zainicjowane jest określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Tychy wykonuje dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie ekspertyzy dokumentujemy stan domu na fotografiach a także redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są kluczowe plusy a także mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analizująca, na podstawie przekazanych materiałów, ustala kwotę skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może odbyć się przez telefon, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Tychy obejmuje skup mieszkań za gotówkę Tychy, skup domów Tychy oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Tychy. Odkupimy też mieszkanie do generalnego remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a następnie odsprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie wartości wyceny rozpoczyna kolejny etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Dzień spotkania ustalany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona jak najbliżej klienta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na podróż i jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Państwa także z obowiązku umówienia czasu spotkania w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tychy zwykle przekazuje należność w formie gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli klient życzy sobie wpłatę przelewem, środki wpłacane są na podany numer konta – także w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania należności wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Tychy w przeciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ