Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łomża

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Łomża – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Łomża to metoda na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie bywa trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie tych problemów, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Łomża. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości końcowemu nabywcy, wyręczając właścicieli z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Łomża gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Łomża i skup domów Łomża – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie działalności o następne tereny. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z okolicznych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Łomża może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łomża rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Łomża – 5 kroków

  Skup nieruchomości Łomża to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli oferta spotka się z zgodą sprzedającego, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie zapłaty – do ręki bądź poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Łomża to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie domu poprzedzone jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Łomża przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy raport, w którym opisane są najważniejsze zalety i negatywy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na gruncie zgromadzonych dokumentów, ustala cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się wartości skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Łomża obejmuje skup mieszkań za gotówkę Łomża, skup domów Łomża i skup gruntów. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaoferujemy pomoc, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Łomża. Nabędziemy także nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania domu samodzielnie i sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą kupimy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept wartości wyceny rozpoczyna drugi etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień spotkania ustalany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dojazd i innych trudności. Odciążymy Państwa także z konieczności ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Odbiór pieniędzy

  Przekazanie należności to najbardziej oczekiwany punkt w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łomża zwykle uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe albo na wypłatę trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W razie, gdy klient preferowałby wpłatę poprzez przelew, należności przelewane są na wskazany numer konta – również w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę otrzymania pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Łomża w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ