Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gołańcz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gołańcz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Gołańcz to okazja na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę jest ciężkim przedsięwzięciem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć takich kłopotów, jeżeli postawisz na pomoc skup nieruchomości Gołańcz. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania finalnemu klientowi, wyręczając Cię z kłopotów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Gołańcz proponuje uczciwą wycenę nieruchomości. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Gołańcz oraz skup domów Gołańcz – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie działalności o następne rynki. Ofertę współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby ocenić nieruchomość i zaproponować kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Gołańcz może pochwalić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać kredyt czy po prostu nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gołańcz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gołańcz – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Gołańcz to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, aby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą możemy odkupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena zetknie się z zaakceptowaniem kontrahenta, w umówionym dniu oraz w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Gołańcz to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie domu poprzedzone zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Gołańcz wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy raport, w którym opisane zostają kluczowe plusy i wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na podstawie dostarczonych raportów, określa cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację odnośnie wartości skupu a jego decyzja determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Gołańcz podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Gołańcz, skup domów Gołańcz a także skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Gołańcz. Odkupimy także nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie i sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd chętnie zakupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna kolejny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia umawiany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca a także jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Cię również z konieczności dogadania daty wizyty w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gołańcz zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy właściciel woli wpłatę przelewem, należności przelewane są na podany numer konta – również w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą formę przekazania należności wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Gołańcz w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ