Skup mieszkań –
szybko, bezpiecznie
i za gotówkę

Planujesz przeprowadzkę i chcesz spieniężyć obecne mieszkanie?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Wszystko co musisz wiedzieć o skupie mieszkań

  Wiemy że sprzedaż mieszkania to ważne wydarzenie w życiu człowieka. Często jest to mieszkanie, w którym mieszkali Państwo od dzieciństwa. Związane z nim emocje, wspomnienia i przeżycia na pewno nie ułatwiają podjęcia decyzji o rozstaniu. Rozumiemy to i służymy pomocą na każdym etapie realizacji transakcji. Zapewniamy możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny, jak również bierzemy na siebie wszystkie formalności związane z finalizacją transakcji oraz umówieniem wizyty u notariusza. Podoba Ci się taka kompleksowa działalność naszej firmy? Skoro tak, zapraszamy do współpracy.

  Jak płacimy za skup mieszkań?

  Płatność gotówką – jest to bardzo lubiana przez naszych klientów forma płatności. Polega ona na wypłaceniu pełnej kwoty zakupu gotówką do ręki, w momencie podpisywania aktu notarialnego. Decydując się na taki sposób zapłaty, mogą Państwo uniknąć konieczności przekazywania środków na konto bankowe. W wielu przypadkach może to być prawdziwą zaletą, np. wtedy gdy konto jest zajęte przez komornika. Wówczas wszystkie środki, które na niego wpłyną, mogłyby zostać zajęte na poczet spłaty długu.

  Płatność przelewem – jeżeli preferują Państwo bezpieczną i wygodną formę zapłaty za skup mieszkań, proponujemy możliwość skorzystania z opcji przelewu na konto. Płatność zostanie wykonana w tym samym dniu, w którym zostanie podpisany akt notarialny. Fizyczny wpływ na konto zależy od częstotliwości sesji bankowych i ewentualnych dni wolnych od pracy, następujących po dniu, w którym umowa została podpisana. W większości przypadków czas oczekiwania na przelew nie jest dłuższy niż 24 godziny.

  Jakie mieszkania skupujemy?

  Mieszkania do remontu

  Proponujemy Państwu skup mieszkań wymagających remontu – małego i dużego. Mogą to być mieszkania w blokach z wielkiej płyty, kamienicach lub nowym budownictwie wielorodzinnym.

  Mieszkania z długiem

  Skup zadłużonych mieszkań to oferta dla osób, które mają dług w spółdzielni mieszkaniowej lub na nieruchomości położył swoją pieczę komornik. Proponujemy Państwu skuteczne oddłużanie mieszkań.

  Mieszkania z lokatorem

  Skup mieszkania z lokatorem to często jedyna droga do rozwiązania poważnego problemu z osobą, która np. nie płaci czynszu za wynajmowany lokal i nie chce się z niego wymeldować.

  Mieszkania z wadami

  Posiadasz tylko udział w mieszkaniu i chcesz go sprzedać w dobrej cenie? Możemy w tym pomóc. Za udział w nieruchomości płacimy kwoty zbliżone do rynkowych, które mogą usatysfakcjonować każdego.

  Odziedziczyłeś mieszkanie, które chcesz sprzedać w dobrej cenie?

  W każdej sytuacji jesteśmy do twojej dyspozycji. Terenem działania naszej firmy jest cała Polska. Posiadamy przedstawicielstwa we wszystkich województwach, dzięki którym możemy działać błyskawicznie i natychmiastowo. Korzystając z naszych usług, każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę, pomoc prawną, a także rzetelne wyceny.

  Skup mieszkań – jak skorzystać z tej oferty

  Spodobała Ci się perspektywa szybkiej, wygodnej i bezpiecznej sprzedaży mieszkania? Bardzo się cieszymy i zachęcamy do współpracy z nami. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie, a także jasny, przejrzysty format współpracy. Interesuje cię to, jak można z nami ją nawiązać? Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję. Jednocześnie informujemy, że czas potrzebny na cały proces skupu mieszkań nie przekracza zwykle ok. 1 tygodnia.

  Pierwszy kontakt po skup mieszkań

  Abyśmy mogli zaoferować ci cenę zakupu mieszkania, musimy się z nią zapoznać. W tym celu prosimy o kontakt, a także umówienie możliwego terminu odwiedzin nieruchomości.

  Przedstawienie oferty i jej akceptacja

  Po obejrzeniu mieszkania, będziemy mogli zaproponować cenę jego odkupu. Możesz przyjąć naszą ofertę lub ją odrzucić bez żadnych konsekwencji – decyzja należy do Ciebie.

  Finalizacja skupu mieszkań

  Jeżeli nasza oferta została przyjęta, transakcja zostanie sfinalizowana w kancelarii notarialnej. Wspólnie podpiszemy akt notarialny kupna-sprzedaży i wypłacimy Twoje wynagrodzenie.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ