Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kobyłka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kobyłka – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Kobyłka to okazja na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz uniknąć takich niedogodności, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Kobyłka. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Kobyłka zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Kobyłka i skup domów Kobyłka – kim jesteśmy?

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie działalności o kolejne tereny. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z ościennych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i określić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kobyłka cieszy się uznaniem wielu kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kobyłka udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kobyłka – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kobyłka to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty podamy cenę, za którą możemy przyjąć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z zgodą klienta, w umówionym dniu i w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kobyłka to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie nieruchomości zainicjowane zostaje ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Kobyłka prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy dokument, w którym nakreślone są najistotniejsze plusy i mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie przekazanych materiałów, proponuje kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie ceny skupu i jego decyzja determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem czy też osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kobyłka obejmuje skup mieszkań za gotówkę Kobyłka, skup domów Kobyłka oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaoferujemy pomoc, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Kobyłka. Skupimy również nieruchomość do generalnego odremontowania. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept oferty cenowej inicjuje drugi etap transakcji – wizytę u notariusza. Termin wizyty ustalany jest razem z właścicielem a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii klienta – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dojazd oraz jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Państwa także z obowiązku dogadania daty wizyty u notariusza a także przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata należności

  Wypłata należności to najbardziej oczekiwany punkt w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kobyłka zwykle uiszcza opłatę w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie gotówki od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy klient preferuje wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na określony numer konta – również podczas spotkania w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję przekazania pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Kobyłka w trakcie niemalże kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ