Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Przedecz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Przedecz – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Przedecz to okazja na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Przedecz. To my zaangażujemy się w odsprzedanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z problemów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Przedecz gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem należności, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Przedecz i skup domów Przedecz – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie działalności o dalsze rynki. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część kraju, by ocenić nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Przedecz cieszy się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Przedecz udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Przedecz – 5 kroków

  Skup nieruchomości Przedecz to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja napotka się z akceptem sprzedającego, w umówionym czasie oraz w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym nastąpi przekazanie pieniędzy – do ręki lub poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Przedecz to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie domu poprzedzone zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Przedecz wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy dokument, w którym opisane zostają kluczowe atuty a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na podstawie dostarczonych dokumentów, ustala wartość skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą ceny skupu i jego aprobata determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić przez telefon, listem lub osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Przedecz mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Przedecz, skup domów Przedecz a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaproponujemy wsparcie, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Przedecz. Nabędziemy też nieruchomość z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, a więc bez problemu zakupimy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Termin spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – absolutnie konkretnego nie narzucamy, choć możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dojazd oraz wszystkich innych niedogodności. Odciążymy Państwa też z konieczności dogadania czasu spotkania w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór należności

  Wręczenie gotówki to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Przedecz zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W razie, jeśli właściciel wolałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na podany numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Przedecz w ciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację jak i dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ