Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Krosno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Krosno – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Krosno to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie bywa nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Krosno. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania ostatecznemu klientowi, wyręczając sprzedających z kłopotów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Krosno oferuje adekwatną propozycję cenową działki. Zgoda klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Krosno oraz skup domów Krosno – poznaj nas

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o nowe rynki. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i ustalić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Krosno może poszczycić się uznaniem wielu kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Krosno udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Krosno – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Krosno to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli propozycja napotka się z aprobatą kontrahenta, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Krosno to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie gruntu poprzedzone zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Krosno wykonuje szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie analizy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach i redagujemy dokument, w którym opisane są główne zalety i negatywy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie przekazanych zapisów, proponuje cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą kwoty skupu i jego aprobata warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się przez telefon, listem lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Krosno obejmuje skup mieszkań za gotówkę Krosno, skup domów Krosno a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Krosno. Nabędziemy też dom do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a następnie odsprzedania z zyskiem, dlatego z przyjemnością kupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna kolejny etap współpracy – spotkanie u notariusza. Termin wizyty zaplanowywany jest razem z klientem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla klienta – absolutnie nikogo nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo a także innych niedogodności. Odciążymy Państwa też z obowiązku ustalenia czasu spotkania u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Krosno najczęściej uiszcza należność w postaci gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór należności od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W razie, jeżeli sprzedający woli wpłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Krosno w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ