Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Będzin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Będzin – pieniądze od ręki

Skup nieruchomości Będzin to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa ciężkim wyzwaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Będzin. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu finalnemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Będzin gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

Skup mieszkań Będzin i skup domów Będzin – o nas

Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o nowe rynki. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część kraju, żeby ocenić nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Będzin cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Będzin pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Będzin – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Będzin to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta napotka się z zgodą sprzedającego, w ustalonym terminie oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu u notariusza nastąpi przekazanie należności – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Będzin to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

Wycena wartości

Przekazanie gruntu zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Będzin przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie oględzin dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach a także sporządzamy raport, w którym nakreślone są najważniejsze pozytywy a także wady danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na gruncie dostarczonych materiałów, ustala kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie wartości skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości za gotówkę Będzin obejmuje skup mieszkań za gotówkę Będzin, skup domów Będzin oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaproponujemy wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Będzin. Kupimy też dom do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

Podpisanie aktu notarialnego

Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna drugi etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia umawiany jest razem z klientem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w pobliżu właściciela – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo oddalone, aby oszczędzić klientowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na podróż i jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Cię też z konieczności ustalenia czasu wizyty u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłek.

Wręczenie pieniędzy

Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Będzin najczęściej uiszcza opłatę w formie gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W przypadku, gdy kontrahent wolałby uiszczenie należności przelewem, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Będzin w trakcie zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

Tylko podstawowe formalności

Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę i dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ