Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Prudnik

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Prudnik – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Prudnik to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć takich niedogodności, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Prudnik. To my przejmiemy przekazanie domu ostatecznemu nabywcy, odciążając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Prudnik proponuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wypłaceniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Prudnik oraz skup domów Prudnik – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie działalności o nowe lokalizacje. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część kraju, żeby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Prudnik cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, musisz oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Prudnik pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Prudnik – 5 kroków

  Skup nieruchomości Prudnik to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z aprobatą sprzedającego, w zaplanowanym dniu i w określonej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w formie gotówki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Prudnik to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie własności zainicjowane zostaje wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Prudnik prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie cechy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają kluczowe plusy a także wady wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na gruncie zgromadzonych zapisów, określa kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się ceny skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Prudnik podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Prudnik, skup domów Prudnik i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Prudnik. Odkupimy również nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie nabędziemy dom w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akceptacja propozycji cenowej otwiera kolejny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin spotkania ustalany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do kontrahenta – absolutnie nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dojazd oraz wszelkich problemów. Wyręczymy Cię również z konieczności umówienia terminu wizyty u notariusza i przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór gotówki to najbardziej oczekiwany etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Prudnik najczęściej przekazuje wpłatę pod postacią gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W przypadku, gdy sprzedający woli wpłatę poprzez przelew, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę wypłaty pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Prudnik w przeciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ