Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ogrodzieniec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ogrodzieniec – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Ogrodzieniec to sposób na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz uniknąć takich niedogodności, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Ogrodzieniec. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Ogrodzieniec zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową domu. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim przekazaniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Ogrodzieniec oraz skup domów Ogrodzieniec – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie aktywności o nowe rynki. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiednich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część kraju, by zobaczyć nieruchomość i określić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Ogrodzieniec może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ogrodzieniec rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ogrodzieniec – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Ogrodzieniec to wygodna sprzedaż domu, od której oddziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty podamy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja spotka się z akceptem właściciela, w umówionym czasie i w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – do ręki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Ogrodzieniec to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu poprzedzone jest określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Ogrodzieniec wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy raport, w którym nakreślone są kluczowe zalety oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na gruncie przekazanych materiałów, określa kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą wartości skupu i jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ogrodzieniec podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Ogrodzieniec, skup domów Ogrodzieniec oraz skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaoferujemy wsparcie, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Ogrodzieniec. Nabędziemy także mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, dlatego bez problemu nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja wartości wyceny inicjuje drugi etap transakcji – spotkanie u notariusza. Czas tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza należy do klienta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, choć możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, żeby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na paliwo oraz innych problemów. Zwolnimy Cię też z obowiązku dogadania terminu spotkania u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ogrodzieniec zazwyczaj wręcza należność w formie gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W razie, jeżeli kontrahent preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość przekazania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Ogrodzieniec w przeciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy umowę jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ