Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pińczów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pińczów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Pińczów to sposób na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie bywa niełatwym wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć takich problemów, jeśli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Pińczów. To my weźmiemy na siebie sprzedaż domu końcowemu nabywcy, wyręczając Cię z niedogodności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Pińczów proponuje adekwatną wycenę działki. Zgoda klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Pińczów i skup domów Pińczów – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o następne tereny. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w każdą część kraju, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pińczów może poszczycić się rekomendacją wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pińczów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pińczów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Pińczów to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja spotka się z zgodą kontrahenta, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pińczów to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu poprzedzone zostaje określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Pińczów wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach i sporządzamy dokument, w którym nakreślone zostają kluczowe plusy oraz minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie dostarczonych zapisów, proponuje cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie wartości skupu i jego aprobata uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie bądź osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pińczów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Pińczów, skup domów Pińczów i skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Pińczów. Skupimy też nieruchomość z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd chętnie nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept propozycji cenowej inicjuje następny etap transakcji – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin tego wydarzenia planowany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie określamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz wszelkich problemów. Odciążymy Państwa także z konieczności umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Przekazanie gotówki to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pińczów zwykle przekazuje należność pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W przypadku, jeśli klient woli opłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na określony numer konta – także podczas spotkania w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia należności wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Pińczów w trakcie niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ