Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lubień Kujawski

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lubień Kujawski – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Lubień Kujawski to sposób na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć powyższych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Lubień Kujawski. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu ostatecznemu nabywcy, zwalniając Cię z niedogodności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Lubień Kujawski gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu działki. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Lubień Kujawski i skup domów Lubień Kujawski – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam powiększenie działalności o dalsze rynki. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiadujących województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w każdą część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i określić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Lubień Kujawski może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lubień Kujawski rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubień Kujawski – jak to działa?

  Skup nieruchomości Lubień Kujawski to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli wycena napotka się z zgodą klienta, w zaplanowanym dniu i we wskazanej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Lubień Kujawski to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie nieruchomości poprzedzone jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Lubień Kujawski wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy dokument, w którym opisane są najważniejsze zalety a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analizująca, na gruncie dostarczonych zapisów, ustala wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się wartości skupu a jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie czy też podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubień Kujawski mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Lubień Kujawski, skup domów Lubień Kujawski oraz skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Lubień Kujawski. Odkupimy również mieszkanie która wymaga remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd chętnie zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept oferty cenowej inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień tego wydarzenia umawiany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie nikogo nie określamy, choć możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona w okolicy sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na paliwo oraz wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa również z konieczności umówienia czasu spotkania w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Wręczenie gotówki to wyczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lubień Kujawski najczęściej wręcza należność w postaci gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać miesiącami. W razie, gdy właściciel wolałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę wypłaty ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Lubień Kujawski w trakcie niemalże kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje odciążony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ