Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Strzelin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Strzelin – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Strzelin to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta we własnym zakresie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz uniknąć tych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Strzelin. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelin zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym uiszczeniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Strzelin i skup domów Strzelin – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i rosnący kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie aktywności o dalsze rynki. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelin może pochwalić się uznaniem wielu klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Strzelin rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Strzelin – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Strzelin to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Cię zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu podamy cenę, za którą możemy odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena zetknie się z akceptem właściciela, w zaplanowanym czasie i w określonej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza zostanie dokonane uiszczenie pieniędzy – do ręki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Strzelin to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu poprzedzone zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Strzelin wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach a także przygotowywujemy raport, w którym nakreślone są główne atuty a także minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na podstawie przekazanych raportów, proponuje kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą ceny skupu i jego akcept determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Strzelin obejmuje skup mieszkań za gotówkę Strzelin, skup domów Strzelin oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Strzelin. Odkupimy również dom z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie i sprzedaży z zyskiem, stąd z ochotą zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera kolejny etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Czas wizyty umawiany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, chociaż możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację maksymalnie blisko właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na podróż a także innych trudności. Odciążymy Państwa także z obowiązku ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór gotówki

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelin zwykle uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie gotówki bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na należności trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W razie, gdy kontrahent życzy sobie wpłatę przelewem, środki przelewane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Strzelin w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ