Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tarnów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Tarnów – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Tarnów to okazja na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego samodzielnie jest niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Tarnów. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie działki końcowemu nabywcy, wyręczając sprzedających z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Tarnów proponuje adekwatną propozycję cenową działki. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Tarnów oraz skup domów Tarnów – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o następne obszary. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z okolicznych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby ocenić nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Tarnów cieszy się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować kredyt czy po prostu nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tarnów rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Tarnów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Tarnów to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni odkupić dom.
  4. Akt notarialny – gdy tylko wycena spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w umówionym dniu oraz w wybranej przez sprzedającego placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Tarnów to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie mieszkania zainicjowane jest określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Tarnów wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan domu na zdjęciach i sporządzamy dokument, w którym przedstawione zostają kluczowe plusy a także wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na gruncie dostarczonych dokumentów, proponuje cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą wartości skupu a jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Tarnów obejmuje skup mieszkań za gotówkę Tarnów, skup domów Tarnów oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy pomoc, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Tarnów. Nabędziemy także mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, a więc z ochotą zakupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas spotkania umawiany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się blisko sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, aby oszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd oraz jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Cię też z konieczności dogadania daty wizyty w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata pieniędzy

  Przekazanie gotówki to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tarnów zazwyczaj wręcza należność w formie gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na pieniądze trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W razie, gdy kontrahent preferowałby opłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Środki zazwyczaj wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość otrzymania pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Tarnów w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. W rezultacie klient zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ