Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zduny

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zduny – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Zduny to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie jest niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Zduny. To my przejmiemy sprzedanie mieszkania finalnemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z niedogodności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Zduny gwarantuje uczciwą kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Zduny oraz skup domów Zduny – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie aktywności o kolejne lokalizacje. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Zduny może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zduny udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zduny – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Zduny to wygodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na miejsce, aby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy nabyć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli propozycja napotka się z zgodą kontrahenta, w umówionym czasie oraz w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza nastąpi uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Zduny to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie gruntu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Zduny przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach oraz przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są główne plusy a także minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie dostarczonych dokumentów, proponuje kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę odnośnie kwoty skupu i jego decyzja uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zduny obejmuje skup mieszkań za gotówkę Zduny, skup domów Zduny i skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Zduny. Skupimy także nieruchomość która wymaga remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a następnie sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością kupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na paliwo a także wszelkich niedogodności. Odciążymy Cię także z konieczności umówienia czasu wizyty w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zduny zazwyczaj przekazuje wpłatę w formie gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie należności od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie oszukańcze lub na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeśli sprzedający wolałby opłatę na konto bankowe, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą formę przekazania pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Zduny w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ