Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ostroróg

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ostroróg – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Ostroróg to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie bywa ciężkim wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich problemów, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Ostroróg. To my przejmiemy sprzedanie mieszkania końcowemu nabywcy, odciążając właścicieli z problemów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Ostroróg gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu domu. Zgoda sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Ostroróg oraz skup domów Ostroróg – kim jesteśmy?

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał stopniowo umożliwiły nam powiększenie oferty o następne obszary. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z okolicznych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Ostroróg cieszy się rekomendacją ogromnej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ostroróg udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ostroróg – 5 kroków

  Skup nieruchomości Ostroróg to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu podamy kwotę, za którą możemy odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w umówionym dniu oraz w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Ostroróg to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie mieszkania rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Ostroróg przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najistotniejsze zalety a także mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych zapisów, ustala kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę odnośnie ceny skupu a jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie lub podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ostroróg obejmuje skup mieszkań za gotówkę Ostroróg, skup domów Ostroróg a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Ostroróg. Nabędziemy także nieruchomość do gruntownego odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie i sprzedaży z profitem, dlatego z ochotą kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept wartości wyceny rozpoczyna drugi etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona w pobliżu kontrahenta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość odległe, aby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd a także wszelkich niedogodności. Wyręczymy Państwa również z konieczności dogadania czasu wizyty w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie pomniejszyć Państwa trud.

  Odbiór należności

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ostroróg najczęściej przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W razie, jeśli właściciel wolałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – również podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze najczęściej docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję otrzymania należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Ostroróg w trakcie zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ