Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ozimek

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ozimek – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Ozimek to sposób na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być nieprostym wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Napisanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość uniknąć wymienionych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Ozimek. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z kłopotów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek oferuje uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Ozimek i skup domów Ozimek – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie aktywności o następne obszary. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w dowolną część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ozimek rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek – jak to działa?

  Skup nieruchomości Ozimek to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy sumę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z zaakceptowaniem klienta, w zaplanowanym terminie oraz we wskazanej przez klienta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu u notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Ozimek to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie mieszkania poprzedzone jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Ozimek prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas spotkania dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy dokument, w którym przedstawione są kluczowe pozytywy oraz minusy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na bazie zgromadzonych dokumentów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje wiadomość odnośnie ceny skupu i jego aprobata warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listem czy też osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek obejmuje skup mieszkań za gotówkę Ozimek, skup domów Ozimek i skup działek. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Ozimek. Kupimy również dom do gruntownego odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z ochotą zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Czas spotkania planowany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca a także wszelkich problemów. Zwolnimy Cię też z obowiązku dogadania terminu spotkania u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa trud.

  Wręczenie gotówki

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ozimek zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Wręczenie pieniędzy od razu, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W razie, gdy kontrahent preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, należności wpłacane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania u notariusza. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę wypłaty należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Ozimek w przeciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ