Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ścinawa

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ścinawa – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Ścinawa to metoda na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie bywa nieprostym przedsięwzięciem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz oszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Ścinawa. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu finalnemu nabywcy, wyręczając właścicieli z problemów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Ścinawa proponuje niezaniżoną wycenę działki. Zgoda klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Ścinawa oraz skup domów Ścinawa – o nas

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem dały nam szansę na rozbudowanie działalności o kolejne rynki. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z okolicznych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część Polski, by obejrzeć nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Ścinawa może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz oddać kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ścinawa rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ścinawa – jak to działa?

  Skup nieruchomości Ścinawa to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oględziny – dotrzemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skłonni odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta zetknie się z akceptem sprzedającego, w ustalonym dniu i we wskazanej przez kontrahenta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie pieniędzy – do ręki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Ścinawa to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie gruntu zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Ścinawa prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan domu na fotografiach i redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają kluczowe plusy a także wady danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na gruncie przekazanych materiałów, proponuje kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę odnośnie kwoty skupu a jego akceptacja determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ścinawa mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Ścinawa, skup domów Ścinawa a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Ścinawa. Skupimy także mieszkanie która wymaga remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie i odsprzedania z zyskiem, dlatego bez problemu nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na drugi etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty ustalany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dojazd i innych niedogodności. Odciążymy Cię także z konieczności umówienia daty spotkania w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie należności to najbardziej oczekiwany etap w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ścinawa najczęściej wręcza należność w formie gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie gotówki bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać bez końca. W razie, gdy właściciel wolałby uiszczenie należności przelewem, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Należności zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość przekazania należności wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Ścinawa w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ