Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szadek

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szadek – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Szadek to okazja na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie bywa trudnym zadaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć powyższych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Szadek. To my zaangażujemy się w sprzedaż domu końcowemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z problemów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Szadek zawsze przedstawia adekwatną wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Szadek i skup domów Szadek – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie oferty o nowe tereny. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Szadek może pochwalić się rekomendacją wielu kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać kredyt czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szadek udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szadek – 5 kroków

  Skup nieruchomości Szadek to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, by przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy cenę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko oferta napotka się z akceptem właściciela, w umówionym dniu oraz we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Szadek to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie nieruchomości poprzedzone jest wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Szadek prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas spotkania dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach a także redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają kluczowe zalety a także minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, ustala cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą ceny skupu a jego aprobata determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szadek mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Szadek, skup domów Szadek i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Szadek. Odkupimy także dom z przeznaczeniem do remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, stąd bez problemu zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia umawiany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, chociaż możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na podróż oraz wszystkich innych problemów. Wyręczymy Państwa także z konieczności ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy punkt w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szadek najczęściej przekazuje należność w formie gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy sprzedający preferuje wpłatę na konto bankowe, należności przelewane są na podany numer konta – również w czasie spotkania w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę wręczenia ustalonej kwoty wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Szadek w ciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W efekcie klient zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ