Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Świętochłowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Świętochłowice – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Świętochłowice to sposób na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa trudnym zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych problemów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Świętochłowice. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu nieruchomości. Wyrażenie zgody przez klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Świętochłowice i skup domów Świętochłowice – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie aktywności o dalsze obszary. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z pobliskich województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Świętochłowice pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Świętochłowice to wygodna sprzedaż domu, od której rozdziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, by obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy oferta zetknie się z aprobatą klienta, w ustalonym dniu i w określonej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Świętochłowice to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie domu poprzedzone zostaje wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Świętochłowice wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie oględzin utrwalamy stan domu na zdjęciach a także redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najistotniejsze pozytywy i mankamenty danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analizująca, na bazie dostarczonych raportów, ustala cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą wartości skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Świętochłowice, skup domów Świętochłowice a także skup gruntów. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy wsparcie, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Świętochłowice. Nabędziemy także nieruchomość do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie i sprzedania z profitem, stąd z ochotą kupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Termin spotkania zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wybór notariusza należy do właściciela – absolutnie nikogo nie narzucamy, choć możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację blisko sprzedającego – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, by oszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dojazd i jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Państwa także z konieczności dogadania terminu spotkania u notariusza a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, aby jak najbardziej zredukować Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od razu, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe albo na wypłatę będziemy musieli czekać przez długi czas. W przypadku, jeżeli klient życzy sobie opłatę przelewem, środki przelewane są na podany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę wręczenia pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Świętochłowice w trakcie zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ