Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lubawka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lubawka – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Lubawka to okazja na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę bywa nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć tych problemów, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Lubawka. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania finalnemu nabywcy, odciążając właścicieli z niedogodności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Lubawka zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową działki. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Lubawka oraz skup domów Lubawka – kim jesteśmy?

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie oferty o kolejne obszary. Ofertę pomocy zaczęliśmy kierować do sprzedających z okolicznych województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Lubawka może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lubawka rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubawka – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Lubawka to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Cię tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu podamy cenę, za którą możemy kupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z zaakceptowaniem właściciela, w zaplanowanym czasie i w wybranej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Lubawka to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie domu rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Lubawka prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach i redagujemy dokument, w którym przedstawione zostają kluczowe pozytywy oraz minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na bazie przekazanych materiałów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą ceny skupu a jego akcept determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem bądź podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubawka obejmuje skup mieszkań za gotówkę Lubawka, skup domów Lubawka oraz skup gruntów. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy wsparcie, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Lubawka. Skupimy także dom do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie i odsprzedania z zyskiem, stąd bez problemu nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej inicjuje drugi etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin spotkania ustalany jest razem z klientem oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona w okolicy sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dojazd a także jakichkolwiek innych problemów. Wyręczymy Cię też z obowiązku umówienia czasu spotkania u notariusza i przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy krok w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lubawka najczęściej przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie należności bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe lub na należności trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeżeli klient preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, środki przelewane są na określony numer konta – tak samo bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę otrzymania pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Lubawka w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ