Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Police

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Police – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Police to okazja na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych problemów, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Police. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu końcowemu klientowi, wyręczając właścicieli z trudności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Police proponuje uczciwą wycenę działki. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Police oraz skup domów Police – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o kolejne lokalizacje. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z ościennych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w jakąkolwiek część kraju, by ocenić nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Police cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, tak sprzedających, jak i kupujących. Chętnie nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Police pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Police – jak to działa?

  Skup nieruchomości Police to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena spotka się z aprobatą sprzedającego, w zaplanowanym czasie oraz w wybranej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Police to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie nieruchomości poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Police wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach i sporządzamy raport, w którym przedstawione zostają kluczowe zalety a także negatywy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na podstawie zgromadzonych dokumentów, proponuje wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą wartości skupu a jego akcept determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Police dzieli się skup mieszkań za gotówkę Police, skup domów Police oraz skup działek. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy wsparcie, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Police. Skupimy także nieruchomość do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a później sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla właściciela – absolutnie nikogo nie określamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w okolicy klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dojazd i wszelkich niedogodności. Zwolnimy Państwa także z konieczności dogadania czasu spotkania u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Police zazwyczaj przekazuje należność w postaci gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Odbiór gotówki bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli kontrahent preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Police w trakcie zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ