Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Modliborzyce

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Modliborzyce – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Modliborzyce to metoda na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a nade wszystko wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Modliborzyce. To my zaangażujemy się w przekazanie domu ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z problemów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Modliborzyce gwarantuje adekwatną propozycję cenową działki. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Modliborzyce i skup domów Modliborzyce – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na powiększenie aktywności o nowe rynki. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, by ocenić nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Modliborzyce cieszy się rekomendacją ogromnej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Modliborzyce rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Modliborzyce – jak to działa?

  Skup nieruchomości Modliborzyce to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oględziny – dotrzemy na miejsce, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena spotka się z akceptem właściciela, w ustalonym terminie oraz w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już u notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki lub przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Modliborzyce to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie gruntu poprzedzone zostaje określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Modliborzyce wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan domu na fotografiach a także sporządzamy raport, w którym opisane są najważniejsze pozytywy i minusy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na gruncie dostarczonych dokumentów, ustala cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się wartości skupu i jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Modliborzyce dzieli się skup mieszkań za gotówkę Modliborzyce, skup domów Modliborzyce oraz skup działek. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaproponujemy pomoc, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Modliborzyce. Kupimy również dom do generalnego remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a następnie sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością zakupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty ustalany jest wspólnie z właścicielem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie konkretnego nie określamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić klientowi czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca a także wszelkich niedogodności. Wyręczymy Cię także z konieczności umówienia daty spotkania w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Modliborzyce zwykle wręcza należność w postaci gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Odbiór pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli właściciel woli opłatę na konto bankowe, pieniądze przelewane są na podany numer konta – również podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności najczęściej dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wypłaty pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Modliborzyce w trakcie niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, żeby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ