Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pruszcz Gdański

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pruszcz Gdański – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Pruszcz Gdański to metoda na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Pruszcz Gdański. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości końcowemu nabywcy, wyręczając sprzedających z trudności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Pruszcz Gdański proponuje niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Zgoda sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Pruszcz Gdański i skup domów Pruszcz Gdański – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem dały nam szansę na poszerzenie działalności o nowe rynki. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część kraju, by obejrzeć nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Pruszcz Gdański może pochwalić się zaufaniem wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pruszcz Gdański udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pruszcz Gdański – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pruszcz Gdański to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – przybędziemy pod wskazany adres, by przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu podamy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – do ręki albo poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Pruszcz Gdański to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie gruntu zainicjowane zostaje wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Pruszcz Gdański wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach oraz redagujemy raport, w którym przedstawione zostają główne pozytywy i negatywy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych dokumentów, proponuje kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się wartości skupu a jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pruszcz Gdański podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Pruszcz Gdański, skup domów Pruszcz Gdański oraz skup działek. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Pruszcz Gdański. Odkupimy również dom z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a następnie sprzedania z zyskiem, stąd chętnie zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Dzień spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie żadnego nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona w okolicy właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na podróż i wszelkich problemów. Zwolnimy Państwa też z konieczności dogadania terminu wizyty w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pruszcz Gdański zwykle wręcza opłatę pod postacią gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie oszukańcze czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać bez końca. W razie, gdy klient preferuje opłatę przelewem, należności uiszczane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Należności prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Pruszcz Gdański w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje zwolniony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ