Nie martw się tym dłużej.
Sprzedaj nam ją
w rozsądnej cenie,
z gotówką do ręki

Twoja nieruchomość została strawiona przez ogień? Nie stać Cię na jej remont?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości po pożarze – sprzedaj spalony dom lub mieszkanie

  Kto wykonuje skup nieruchomości po pożarze?

  Oczywiście nasza firma. Jesteśmy polską grupą kapitałową, specjalizująca się w obrocie nieruchomościami każdego typu. Skupujemy również nieruchomości w złym stanie technicznym, oferując klientom atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki współpracy. Wynagrodzenie za sprzedaż możemy wypłacić natychmiast, gotówką do ręki lub przelewem.

  Skup spalonych nieruchomości – przyczyny

  Z jakich powodów nieruchomość mogła ulec spaleniu? Jedna z nich to uderzenie pioruna, zwarcie instalacji elektrycznej lub celowe podpalenie. Jaka by ta przyczyna nie była, efekt jest taki sam. Nadwątlone ogniem mury, zniszczona konstrukcja dachu i ogólnie fatalny stan nieruchomości. Co można z tym zrobić? Oczywiście sprzedać nam ją!

  Dla kogo powstała oferta skupu nieruchomości po pożarze?

  Jest to usługa dedykowana wszystkim właścicielom i współwłaścicielom nieruchomości, które zostały zniszczone przez ogień. Doskonale wiemy z jak wielkimi problemami się to wiąże. Chcemy pomóc Wam je choć w części rozwiązać. W jaki sposób? Na przykład oferując Wam możliwość korzystnego finansowo odkupienia spalonego mieszkania, domu, garażu lub lokalu użytkowego. Działamy na terenie całego kraju i jesteśmy do dyspozycji wszystkich zainteresowanych. Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać komplet informacji dotyczących współpracy, a także przypuszczalnego terminu umówienia się na wizytę i obejrzenie Państwa spalonego obiektu, przeznaczonego na sprzedaż. Kontakt z nami i otrzymana wycena do niczego nie zobowiązują i jest to w pełni bezpłatne.

  Ile trwa skup spalonych nieruchomości?

  W obrocie nieruchomościami liczy się czas, szybkość i sprawność działania. My o tym wiemy i dokładnie tak realizujemy wszystkie sprawy. Nasi klienci mogą liczyć na szybką decyzję o ewentualnym zakupie nieruchomości, wraz z przedstawieniem ceny zakupu. Jeśli jest ona zaakceptowana, umawiamy transakcję u notariusza i finalizujemy sprzedaż.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ