Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Radom

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Radom – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Radom to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być nieprostym zadaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych kłopotów, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Radom. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając Cię z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Radom gwarantuje uczciwą kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Radom oraz skup domów Radom – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie działalności o nowe obszary. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Radom może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Radom pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Radom – jak to działa?

  Skup nieruchomości Radom to dogodna sprzedaż domu, od której oddziela Cię jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, aby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w ustalonym dniu i we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu u notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – do ręki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Radom to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie własności rozpoczęte jest określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Radom prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie oględzin archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze pozytywy oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na podstawie przekazanych zapisów, określa cenę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się ceny skupu i jego decyzja determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Radom podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Radom, skup domów Radom a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaproponujemy pomoc, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Radom. Nabędziemy także nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie i odsprzedania z profitem, dlatego chętnie nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas spotkania ustalany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Wybór notariusza należy do klienta – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację blisko klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na podróż a także innych trudności. Zwolnimy Cię też z obowiązku ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Wypłata pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Radom zazwyczaj uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe albo na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie czekać przez długi czas. W razie, jeśli właściciel preferuje wpłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – również w czasie spotkania u notariusza. Środki zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wypłaty pieniędzy określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Radom w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, żeby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ