Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gryfice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gryfice – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Gryfice to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie bywa ciężkim przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Gryfice. To my weźmiemy na siebie sprzedaż mieszkania końcowemu zainteresowanemu, odciążając Cię z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Gryfice gwarantuje niezaniżoną wycenę nieruchomości. Zaakceptowanie sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Gryfice i skup domów Gryfice – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o kolejne tereny. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiadujących województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część kraju, by zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Gryfice może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gryfice udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gryfice – 5 kroków

  Skup nieruchomości Gryfice to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z akceptem klienta, w umówionym dniu oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie pieniędzy – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Gryfice to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie nieruchomości zainicjowane jest wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Gryfice przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan mieszkania na fotografiach a także sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane zostają główne zalety a także negatywy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie dostarczonych materiałów, proponuje kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się kwoty skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Gryfice obejmuje skup mieszkań za gotówkę Gryfice, skup domów Gryfice oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Gryfice. Nabędziemy też nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd z ochotą kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej inicjuje kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania ustalany jest wspólnie z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na paliwo i innych niedogodności. Odciążymy Cię także z konieczności dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie należności to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gryfice zwykle przekazuje należność pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Odbiór gotówki bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W przypadku, gdy klient życzy sobie wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na wskazany numer konta – także podczas wizyty u notariusza. Środki prawie zawsze dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję przekazania pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Gryfice w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje odciążony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ