Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sosnowiec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sosnowiec – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Sosnowiec to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim zadaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Sosnowiec. To my zaangażujemy się w odsprzedanie mieszkania ostatecznemu klientowi, wyręczając Cię z trudności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Sosnowiec zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową domu. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Sosnowiec i skup domów Sosnowiec – poznaj nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o dalsze obszary. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część kraju, by obejrzeć nieruchomość i określić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Sosnowiec może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy po prostu nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sosnowiec pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sosnowiec – 5 kroków

  Skup nieruchomości Sosnowiec to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą możemy przyjąć dom.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z aprobatą sprzedającego, w umówionym czasie oraz w określonej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie należności – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Sosnowiec to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie domu rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Sosnowiec wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie ekspertyzy dokumentujemy stan domu na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są główne pozytywy oraz minusy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych zapisów, określa wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję dotyczącą kwoty skupu i jego aprobata determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Sosnowiec mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Sosnowiec, skup domów Sosnowiec a także skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – zaproponujemy wsparcie, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Sosnowiec. Odkupimy też dom która wymaga odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a później odsprzedania z zyskiem, stąd z przyjemnością kupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Termin wizyty zaplanowywany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca i jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Cię również z konieczności dogadania czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sosnowiec zawsze przekazuje wpłatę w formie gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać bez końca. W przypadku, gdy właściciel życzy sobie wpłatę przelewem, należności wpłacane są na podany numer konta – także w trakcie wizyty u notariusza. Należności zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość przekazania pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Sosnowiec w ciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ