Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Glinojeck

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Glinojeck – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Glinojeck to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę bywa ciężkim przedsięwzięciem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć takich niedogodności, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Glinojeck. To my przejmiemy sprzedaż działki ostatecznemu nabywcy, wyręczając właścicieli z niedogodności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck gwarantuje uczciwą wycenę działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Glinojeck oraz skup domów Glinojeck – o nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie działalności o następne lokalizacje. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck może pochwalić się zaufaniem wielu klientów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Glinojeck rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Glinojeck to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię jedynie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym terminie i we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już u notariusza nastąpi wręczenie należności – w postaci gotówki albo przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Glinojeck to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie nieruchomości zainicjowane zostaje wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Glinojeck wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach a także sporządzamy raport, w którym przedstawione zostają najistotniejsze zalety i minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych materiałów, określa kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą ceny skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić telefonicznie, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck dzieli się skup mieszkań za gotówkę Glinojeck, skup domów Glinojeck oraz skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Glinojeck. Nabędziemy również nieruchomość z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – odremontowania domu samodzielnie i sprzedaży z profitem, a więc z przyjemnością kupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie wartości wyceny inicjuje następny etap procesu – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza należy do sprzedającego – w żadnym przypadku nikogo nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na podróż i wszystkich innych trudności. Wyręczymy Cię też z konieczności umówienia czasu spotkania w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie należności

  Wręczenie gotówki to najmilszy moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Glinojeck najczęściej przekazuje opłatę pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to brak obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na należności trzeba będzie czekać przez długi czas. W sytuacji, gdy klient preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na podany numer konta – tak samo w trakcie spotkania u notariusza. Należności prawie zawsze przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty pieniędzy wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Glinojeck w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumenty i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ