Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kętrzyn

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kętrzyn – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Kętrzyn to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być trudnym wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Kętrzyn. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki finalnemu nabywcy, odciążając właścicieli z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Kętrzyn zawsze przedstawia uczciwą wycenę domu. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Kętrzyn i skup domów Kętrzyn – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe obszary. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kętrzyn może poszczycić się zaufaniem wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kętrzyn rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kętrzyn – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kętrzyn to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty podamy kwotę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć dom.
  4. Akt notarialny – gdy tylko wycena spotka się z akceptem sprzedającego, w umówionym czasie oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza nastąpi przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kętrzyn to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie nieruchomości rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Kętrzyn wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan domu na zdjęciach a także redagujemy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze atuty oraz wady danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie zgromadzonych raportów, proponuje wartość skupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą ceny skupu a jego akcept determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem lub osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kętrzyn obejmuje skup mieszkań za gotówkę Kętrzyn, skup domów Kętrzyn oraz skup działek. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Kętrzyn. Skupimy też dom do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept oferty cenowej otwiera drugi etap transakcji – spotkanie u notariusza. Czas wizyty planowany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się blisko klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, by zaoszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na dojazd a także innych trudności. Wyręczymy Państwa również z konieczności umówienia daty wizyty u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór należności

  Wypłata gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kętrzyn zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie należności od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W razie, gdy sprzedający życzy sobie wpłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – także w czasie dopełniania formalności u notariusza. Należności zwykle docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Kętrzyn w ciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Redagujemy umowę oraz dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ