Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kołobrzeg

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kołobrzeg – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Kołobrzeg to sposób na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie kupującego na własną rękę jest trudnym zadaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Kołobrzeg. To my przejmiemy przekazanie domu ostatecznemu klientowi, odciążając Cię z kłopotów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Kołobrzeg gwarantuje adekwatną wycenę domu. Akcept kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Kołobrzeg i skup domów Kołobrzeg – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie oferty o dalsze lokalizacje. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do sprzedających z okolicznych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kołobrzeg cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy po prostu nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kołobrzeg pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kołobrzeg – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Kołobrzeg to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja napotka się z aprobatą klienta, w umówionym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu u notariusza nastąpi przekazanie zapłaty – do ręki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kołobrzeg to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kołobrzeg wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas wizyty utrwalamy stan domu na zdjęciach i redagujemy dokument, w którym opisane są główne atuty i wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analityczna, na gruncie dostarczonych materiałów, określa wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie kwoty skupu a jego decyzja determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kołobrzeg podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Kołobrzeg, skup domów Kołobrzeg a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Kołobrzeg. Kupimy też nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, stąd z przyjemnością kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja oferty cenowej rozpoczyna następny etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Termin spotkania planowany jest razem z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w okolicy właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na paliwo oraz wszelkich problemów. Wyręczymy Państwa również z obowiązku ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Wypłata należności to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kołobrzeg zawsze przekazuje wpłatę w postaci gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli kontrahent wolałby wpłatę przelewem, środki przelewane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj docierają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Kołobrzeg w trakcie zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ