Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Rawicz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Rawicz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Rawicz to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę bywa niełatwym zadaniem, a zwłaszcza długotrwałym. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć powyższych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Rawicz. To my zaangażujemy się w przekazanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z problemów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Rawicz proponuje uczciwą kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym uiszczeniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Rawicz oraz skup domów Rawicz – kim jesteśmy?

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie oferty o nowe tereny. Propozycję współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby ocenić nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Rawicz cieszy się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Rawicz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Rawicz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Rawicz to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, aby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja napotka się z akceptacją właściciela, w ustalonym dniu oraz w określonej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu u notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Rawicz to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie mieszkania zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Rawicz wykonuje dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan domu na fotografiach i redagujemy raport, w którym nakreślone zostają główne atuty i mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie dostarczonych raportów, określa wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie wartości skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Rawicz podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Rawicz, skup domów Rawicz i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaoferujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Rawicz. Skupimy również dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas spotkania ustalany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na paliwo a także wszystkich innych trudności. Zwolnimy Cię również z konieczności umówienia terminu spotkania u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, żeby maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Odbiór należności to wyczekiwany punkt w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Rawicz zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie pieniędzy bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeśli kontrahent życzy sobie uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Rawicz w ciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Redagujemy umowę jak i dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ