Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lesko

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lesko – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Lesko to sposób na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie zdaje się być ciężkim zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie powyższych problemów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Lesko. To my zaangażujemy się w sprzedaż działki końcowemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Lesko zawsze przedstawia adekwatną propozycję cenową mieszkania. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Lesko i skup domów Lesko – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie oferty o dalsze tereny. Propozycję pomocy skierowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i określić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Lesko może poszczycić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lesko udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lesko – 5 kroków

  Skup nieruchomości Lesko to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena napotka się z aprobatą sprzedającego, w ustalonym dniu i w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie należności – do ręki albo poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Lesko to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie gruntu rozpoczęte zostaje wyceną nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Lesko prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas spotkania dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najważniejsze pozytywy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych zapisów, określa kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość dotyczącą kwoty skupu i jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lesko podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Lesko, skup domów Lesko oraz skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Lesko. Skupimy też mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają domy z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a następnie odsprzedania z profitem, dlatego bez problemu kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept wartości wyceny rozpoczyna następny etap transakcji – wizytę u notariusza. Czas spotkania umawiany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca a także wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa również z konieczności ustalenia daty spotkania w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby do minimum zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie gotówki

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lesko zazwyczaj wręcza opłatę pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, gdy kontrahent preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również w trakcie spotkania u notariusza. Pieniądze zwykle dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Lesko w trakcie niemalże kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumenty oraz dbamy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ