Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lubliniec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lubliniec – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Lubliniec to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie jest ciężkim wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć tych niedogodności, gdy tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Lubliniec. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki ostatecznemu klientowi, odciążając sprzedających z trudności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Lubliniec gwarantuje niezaniżoną propozycję cenową działki. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Lubliniec oraz skup domów Lubliniec – o nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o następne rynki. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Lubliniec może poszczycić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, musisz oddać kredyt czy po prostu nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lubliniec rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubliniec – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Lubliniec to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli propozycja spotka się z akceptacją właściciela, w ustalonym terminie oraz w określonej przez właściciela placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Lubliniec to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie mieszkania rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Lubliniec prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy raport, w którym przedstawione są najważniejsze zalety oraz minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na bazie dostarczonych raportów, ustala kwotę sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą ceny skupu a jego akcept uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listem bądź osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubliniec dzieli się skup mieszkań za gotówkę Lubliniec, skup domów Lubliniec a także skup działek. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaproponujemy wsparcie, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Lubliniec. Odkupimy także nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a później sprzedania z profitem, stąd z ochotą kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie oferty cenowej otwiera drugi etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia umawiany jest razem z klientem i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do właściciela – absolutnie konkretnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo a także innych trudności. Wyręczymy Cię także z obowiązku ustalenia czasu wizyty u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum zredukować Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lubliniec zwykle wręcza opłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na należności będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W sytuacji, jeżeli właściciel życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki przelewane są na określony numer konta – tak samo w czasie wizyty w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość przekazania pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Lubliniec w przeciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje wyręczony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ