Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Prochowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Prochowice – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Prochowice to okazja na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę bywa trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Prochowice. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z trudności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Prochowice oferuje uczciwą kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Prochowice i skup domów Prochowice – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o nowe rynki. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w dowolną część kraju, by ocenić nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Prochowice cieszy się rekomendacją wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Prochowice udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Prochowice – jak to działa?

  Skup nieruchomości Prochowice to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeżeli oferta zetknie się z akceptem klienta, w zaplanowanym czasie i w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie pieniędzy – do ręki lub poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Prochowice to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie nieruchomości rozpoczęte jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Prochowice przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są najistotniejsze pozytywy a także wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie dostarczonych materiałów, ustala wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą kwoty skupu a jego decyzja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Prochowice mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Prochowice, skup domów Prochowice a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Prochowice. Odkupimy także mieszkanie do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z ochotą nabędziemy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie wartości wyceny rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia planowany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, żeby oszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na paliwo i wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa także z konieczności dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby do minimum pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Prochowice zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie należności od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze będziemy musieli czekać tygodniami. W razie, gdy właściciel życzy sobie opłatę poprzez przelew, należności przelewane są na wskazany numer konta – także w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję przekazania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Prochowice w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumenty oraz dbamy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ